Teenused

Veeda unustamatu puhkus Lõuna - Eestis

SÕIT SÕJAMASINATEGA

Sõit võib olla lühike või pikk – peaasi, et on asjalik. Kõik sõidud toimuvad meie juhiga. Võimalik on tellida sõite soomukil, USA päritolu veoautol Kaiser, nõukogude päritolu Krazil, sõjaväedžiibiga jm. Lühikesed sõidud toimuvad teemapargi maa-alal ja pikemad sõidud saab teha maastikul – ikka kord nina üleval, kord saba üleval. See on elamus, mis võtab jalad värisema!

LASERLAHINGUD

Laserlahing on lõbus seltskondlik tiimide vaheline mõõduvõtmine. Pakume lahinguid nii muuseumi territooriumil kui ka kaeviku-kompleksis ja kohandatud NSVL-aegses laudas. Laserlahingud ei ole mõeldud ainult lastele, vaid sobivad hästi ka firmaüritusele või meeskonnatreeninguks. Lasermäng arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Mängijad saavad hea füüsilise koormuse kui ka meeldejääva mänguelamuse. (Vihmase ilma korral välitingimustes mänge ei toimu.)

MUUSEUMIKÜLASTUS

Muuseumis saab näha põnevaid eksponaate ning väljapanekuid mis on valminud koostöös kõigi Eesti jõustruktuuridega. Vaatamiseks on üks Eesti suurim omataoline relvakogu.

Kui soovid saada uusi teadmisi oma ala spetsialistidelt, siis telli külastusele lisaks ka giiditeenus. Räägime ajaloost läbi teadusliku, huvitava ning humoorika võtme.

GIIDIGA

SEMINARISAALI KASUTAMINE

Alates 2023. aasta augustist on võimalik korraldada seminare ja konverentse meie vastvalminud saalis. Olemas on kõik tänapäevased infotehnoloogilised lahendused ning saal pakub teatri stiilis paigutuses kohti kuni 90-le kuulajale. Territooriumil asuvast toidukohast SINEL on võimalik tellida nii snäkke kohvipausiks kui ka toitlustustuse täislahendus ülimaitsvate roogadega. Väsitava päeva lõpus saab lõõgastuda saunas ning kui on soovi teha veidi pikem üritus siis pakume majutuskohti kuni 118-le.

Ruumirendi hinna sisse kuulub laudade ja toolide paigutus vastavalt soovile, HDMI/WiFi ühendusega 4K projektor koos 110 tollise automaatse ekraaniga, Dolby Atmos helisüsteem, internet WiFi ja võrgukaabliga ning pabertahvel markeritega. Ettetellimisel hinna sees saadaval sülearvuti ja slaidvahetuspult.

LASKE-SIMULAATOR

Ohutu laskesimulaator pakub võimalust kätt harjutada nii noortel laskespordi huvilistele kui ka militaar huviga vanaemadele-vanaisadele. Ekraanile kuvatud märklaud näitab lasketulemusi ja aitab parandada sooritust

RONIMISSEIN

Ronimissein on nagu elu ise – tee viib üles ja alla. Siin saad ise oma raja valida: kas punase, sinise, kollase või rohelisega. Igal teekonnal on erinev raskusaste.

ELAMUS VALGA KOHAL

Kogege helikopteris lendamist püsides turvaliselt maapinnal. Meie piloot juhatab teid rõõmsalt kopterisse, pakub jahedat jooki ja suupisteid. Aknast on näha lennuteekond üle Valga; piki Kuperjanovi tänavat Jaani kirikuni ja mööda Pedeli jõe kallast tagasi.

LASKMINE KADAST

Kada ehk ragulka on käsitsi vinnastatav laskerelv, mille kolmeharulise raami ülemise kahe otsa vahele on pandud kumm. Noortele põnev tegevus – vanemale põlvkonnale lõbus lapsepõlvemälestus.

METSAVENNAPUNKER RITUAALIGA

Teemapargi juurde kuuluvad punkrid erinevatest ajaperioodidest. Väikese-Emajõe ääres võib näha taastatud Teise Maailmasõja aegseid kaevikuid ja punkreid. Metsavenna punker muuseumi õuel on ehitatud tuntud endise metsavenna Alfred Käärmanni õpetuse järgi talvepunkriks, mida saab vajadusel soojaks kütta. Pakume ettetellijatele metsavenna rituaali.

VIBULASKMINE

Tahad panna oma oskused ja osavuse proovile, siis vibulaskmine on just sinu jaoks. Tule ja proovi kui täpselt suudad tabada sihtmärki kasutades mitte midagi enamat, kui ajaloolist vibu. Lõbus tegevus kõigile.

RUUMIDE RENT JA PUHKUS NARIL

Pakume lahendust rentida seminaride jaoks ruume koos arvuti- ja esitlustehnikaga, laagrite jaoks töötubade, loengute ruume ning sünnipäevade jaoks kaminasaali koos piljardisaaliga. Kasarmu tüüpi puhkus on mõeldud eelkõige gruppidele alates 10 inimest; sobib hästi laagritele, firmaüritustele, sünnipäevadele vms. Voodiks on kahekordsed narid eri suurusega tubades. Olemas saun, piljard, köök ja WC-d.