Teenused

Veeda unustamatu puhkus Lõuna - Eestis

SÕIT SÕJAMASINATEGA

Sõit võib olla lühike või pikk – peaasi, et on asjalik. Lühikesed sõidud toimuvad meie sohveriga teemapargi maa-alal. Võimalik on tellida sõitu soomukil, USA päritolu veoautol Kaiser, vene päritolu Krazil, sõjaväedžiibiga jm. Pikemat sõitu saab nende kõigiga teha maastikul – ikka kord nina üleval, kord saba üleval. See on elamus, mis võtab jalad värisema!

LASERLAHINGUD

Rollimängud laserrelvadega panevad vere keema! Kinnita andurrihmad ümber pea, võtad relva kätte ja oledki kas linnalahingusse, kõrbesõtta või kuhu iganes. Seda mängu naudivad kõik.

(Vihmase ilma korral mänge ei toimu)

MUUSEUMIKÜLASTUS

Militaarteemapargi muuseumis  saab näha põnevaid eksponaate  kõigilt jõustruktuuridelt. Kirsiks tordil on Eesti suurim relvakogu. muuseumi väljapanekud on valminud Eesti kõigi jõuasutuste koostöös.

Kui soovid saada uusi teadmisi oma ala spetsialistidelt, siis telli külastusele lisaks  ka giiditeenus. Räägime ajaloost  läbi teadusliku, huvitava  ning humoorika vaate.

GIIDIGA

LASKE-SIMULAATOR

Ohutu laskesimulaator pakub  võimaluse kätt harjutada nii noortele laskespordi huvilistele kui ka militaar huvidega vanaemadele-vanaisadele.Ekraanile kuvatud märklaud  näitab lasketulemuse ja iga laskja  näeb oma silmaga,kas kõlbab ta jänese või karujahti.

RONIMISSEIN

Ronimissein on nagu elu ise – tee viib üles ja alla. Siin saad ise oma raja valida: kas punase, sinise, kollase või rohelisega. Igal teekonnal on erinevad raskusastmed

ELAMUS VALGA KOHAL

Elamuslend helikopteriga on  mõeldud eelkõige meie  naiskülastajatele. Neid võtab vastu piloot ja juhib mööda metalltreppi helikopterisse sisenema. Trepp tõmmatakse seejärel sisse ,uks suletakse ja piloot  istub kabiinis  juhtpuldi taha.

Aknast on näha lennuteekond  piki Kuperjanovi tänavat Jaani kirikuni ja  piki Pedeli jõe kallast tagasi. Lennu lõppedes on daamidel põhjust õhetada.


Laskmine kadast

 

 

Kada ehk ragulka on käsitsi vinnastatav laskerelv, mille kolmeharulise raami ülemise kahe otsa vahele on pandud kumm. Noortele põnev tegevus – vanemale põlvkonnale lõbus lapsepõlvemälestus

 

 

 

.

METSAVENNA-
PUNKER

Metsavenna punker on ehitatud tuntud endise metsavenna Alfred Käärmanni õpetuse järgi talvepunkriks, mida saab vajadusel soojaks kütta. Sees on tüüpiline sisustus – lihtne ja karm. Pakume ettetellijatele metsavenna rituaali-see paneb ka raudmeeste silma särama.

VIBULASKMINE JA TAKISTUSRADA KOOS ÕHULENNUGA

Läbimise tempo saab igaüks ise valida: kas on see põhimõttel rõõm liikumisest’ või tahe aja peale oma vormi näidata.

Tahad panna oma oskused ja osavuse proovile, siis see tegevus on just sinu jaoks. Tule ja proovi kui täpselt suudad tabada sihtmärki kasutades mitte midagi enamat, kui ajalooline vibu.

RUUMIDE RENT JA PUHKUS NARIL

Pakume lahendust rentida seminaride jaoks ruume koos arvuti- ja esitlustehnikaga, laagrite jaoks töötubade, loengute ruume ning sünnipäevade jaoks kaminasaali koos pildjardisaaliga.

Kasarmu tüüpi puhkus on mõeldud eelkõige gruppidele alates 10 inimest. Hästi sobib laagritele, firmaüritustele, sünnipäevadele vms. Voodiks on kahekordsed narid eri suurusega tubades. Võimalik paigutada mehed-naised kokku või lahku- nii kuidas tellitakse. Olemas saun, piljard, köök ja WC-d.