Teenused

Veeda unustamatu puhkus Lõuna - Eestis

SÕIT SÕJA-MASINATEGA

Sõit võib olla lühike või pikk – peaasi, et on asjalik. Lühikesed sõidud toimuvad meie sohveriga teemapargi maa-alal. Võimalik on tellida sõitu politseisoomukil, USA päritolu veoautol Kaiser, vene päritolu Krazil, sõjaväedžiibiga jm. Pikemat sõitu saab nende kõigiga teha Valgast 30 km kaugusele Sooru, Väikese Emajõe äärde – ikka kord nina üleval, kord saba üleval. See on elamus, mis võtab jalad värisema! Nii nagu tuldud, tuuakse huvilised ka Valka tagasi.

Rollimängud laserrelvadega panevad vere keema! Kinnita andurrihmad ümber pea, võtad relva kätte ja oledki kas linnalahingusse, kõrbesõtta või kuhu iganes. Seda mängu naudivad kõik.

(Vihmase ilma korral mänge ei toimu)

LASER-RELVAD

MUUSEUMI-KÜLASTUS

Pakume huvitavaid vaatamisväärsusi erinevatest ajaperioodidest. Kõike seda täiendab meil olev Eesti üks suureimad relvakogusid. Valga militaarteemapargi muuseumi väljapanek on valminud ühistööga on võimalik siin näha kõikide Eesti jõustruktuuride väljapanekuid.

Soovid saada uusi teadmisi omaala spetsialistide käest, siis telli külastusele juurde ka giiditeenus. Räägime Teile ajaloost läbi teadusliku, huvitava ning humoorika vaate.

GIIDI-TEENUSEGA

LASKE-SIMULAATOR

Ohutu laskesimulaator pakub võimaluse kätt harjutada ka väga noortel laskespordihuvilistel, kuid militaarhuvidega vanaemad-vanaisadki on oodatud laskesimulaatoril oma osavust proovima.

 

Ronimissein on nagu elu ise – tee viib üles ja alla. Siin saad ise oma raja valida: kas punase, sinise, kollase või rohelisega. Igal teekonnal on erinevad raskusastmed

RONIMISSEIN

ELAMUS VALGA KOHAL

Elamus helikopteris on eelkõige mõeldud meie naiskülastajatele. Neid võtab vastu piloot ja juhib metallredelit mööda helikopterisse sisenema. Redel tõmmatakse sisse, uks suletakse ja piloot istub kabiinis juhtpuldi taha. Siit väljudes on ka daamidel põhjust õhetada.

METSA-VENNA PUNKER

Metsavenna punker on ehitatud tuntud endise metsavenna Alfred Käärmanni õpetuse järgi talvepunkriks, mida saab vajadusel soojaks kütta. Sees on tüüpiline sisustus – lihtne ja karm. Pakume ettetellijatele metsavenna rituaali – paneb ka raudmeestel põsed õhetama ja silma särama.

VIBULASKMINE JA TAKISTUSRADA KOOS ÕHULENNUGA

Läbimise tempo saab igaüks ise valida: kas on see põhimõttel rõõm liikumisest’ või tahe aja peale oma vormi näidata.

Tahad panna oma oskused ja osavuse proovile, siis see tegevus on just sinu jaoks. Tule ja proovi kui täpselt suudad tabada sihtmärki kasutades mitte midagi enamat, kui ajalooline vibu.

RUUMIDE RENT JA PUHKUS NARIL

Pakume lahendust rentida seminaride jaoks ruume koos arvuti- ja esitlustehnikaga, laagrite jaoks töötubade, loengute ruume ning sünnipäevade jaoks kaminasaali koos pildjardisaaliga.

Kasarmu tüüpi puhkus on mõeldud eelkõige gruppidele alates 10 inimest. Hästi sobib laagritele, firmaüritustele, sünnipäevadele vms. Voodiks on kahekordsed narid eri suurusega tubades. Võimalik paigutada mehed-naised kokku või lahku- nii kuidas tellitakse. Olemas saun, piljard, köök ja WC-d.

Close Menu